PL
EN
DE

Pomóż mi wygrać z nowotworem wątroby

Dzień dobry nazywam się Rafał, mam 40 lat, cudowną rodzinę, sporo niespełnionych marzeń i raka, z którym sam nie wygram...

Do 12 kwietnia 2022 miałem normalne życie: praca, dzieci, rodzina. Tego dnia gorzej się poczułem w pracy i wróciłem trochę wcześniej do domu. Swędziała mnie skóra na całym ciele i jej odcień był jakby ciemniejszy. Złe samopoczucie i kiepskie wyniki badań wątrobowych zaprowadziły mnie do szpitala w Cieszynie. Diagnoza - żółtaczka z przyczyn mechanicznych. Ciągłe badania, tomografie, rezonanse magnetyczne i diagnoza nieoperacyjny złośliwy nowotwór dróg żółciowych (łac. cholangiocarcinoma). Od tej pory nasze życie rodzinne legło w gruzach... Załamanie, masa łez...

Wypis do domu, ale co dalej... ?   (czytaj dalej)

 

Szpital nie zostawił żadnej nadziei, ale będę o siebie walczył, bo wiem, że są metody, które działają. Niestety żadna z nich nie jest refundowana przez NFZ. Cała rodzina jest na moim utrzymaniu, żona zajmuje się dziećmi, a ja aktualnie nie jestem w stanie pracować. 

Mam trójkę małych dzieci w wieku od 3 do 10 lat, które wraz z żoną są całym moim światem. Chciałbym móc wychować je na dobrych ludzi, wyprawić im wesela, być przy nich kiedy same staną się rodzicami. Móc wspierać dobrym słowem by poradziły sobie samodzielnie w dorosłym życiu na tym trudnym świecie.

 

Obecnie każdy dzień mojej terapii kosztuje między 500 a 800 zł...

Dlatego, jeśli ktoś może nam pomóc zgromadzić środki na dalsze leczenie, proszę o pomoc. 

 

Wiem, że potrzebujących na świecie jest więcej i każde życie jest tak samo ważne. Dlatego, jeśli zdecydujesz się pomóc akurat mnie, będę bardzo wdzięczny i wyróżniony, a moje dzieci będą miały szanse wychowywać się w rodzinie z obojgiem rodziców.

 

 

Dziękuje za poświęcony czas oraz wszelką okazaną pomoc.

 

Dane do wpłaty:

Rafał Dziuk
Konto CitiHandlowy :
11 1030 0019 0109 8518 0578 1515
Tytuł: darowizna

EURO: 06 1030 0019 0109 7848 1589 3514

USD: 48 1030 0019 0108 4048 1045 9081

BIC/SWIFT: CITIPLPX

Link do zrzutka.pl https://zrzutka.pl/mu7x3n

Jeżeli ktoś z Państwa zmaga się z podobnymi problemami i czuje się zagubiony, zostawiony sam sobie to proszę o kontakt - chętnie podzielę sie tym wszystkim, co do tej pory udało mi się samodzielnie ustalić. 

Mój adres e-mail: rafaldziuk82@gmail.com

Gdy już wygram moją walkę ta strona zostanie przekształcona w poradnik, który pomoże szybciej odnaleźć właściwą drogę, konkretnych lekarzy, pozwoli zebrać w jednym miejscu wszystkie pomocne kontakty.

Serdecznie dziękuję